Den første papirballen håndtørkepapir samlet inn som en del av Tork PaperCircle i Norge. Foto: Sofie Miettinen, Renholdsseksjonen i Viken Først i Norge med å samle inn mykpapir for gjenvinning Som første norske kunde er Viken fylkeskommune godt i gang med Tork PaperCircle, en resirkuleringstjeneste for håndtørkepapir. Trond Erik Hillestad Publisert onsdag 05. april 2023 - 11:36 Del på Facebook Del på Twitter Del på e-post For å lese denne saken må du være abonnent Allerede abonnent? Logg inn her Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud: TOTAL(digitalt + papir)1 år til kr 1070,- Kort TOTAL(digitalt + papir)1 år til kr 1070,- Faktura DIGITAL(kun digitalt)1 år til kr 870,- Kort DIGITAL(kun digitalt)1 år til kr 870,- Faktura Allerede abonnent? Logg inn her Gå til min side nyheter papirtørk renovasjon april 2023 2023 bærekraft Del på Facebook Del på Twitter Del på e-post
Få tilgang til vårt digitale Renholdsnytt-arkiv Nå kan du søke i alle våre blader etter akkurat det du trenger - helt tilbake til 2005. Et enormt, søkbart, digitalt bladarkiv er tilgjengelig for alle våre abonnenter.
RENHOLDSMARKEDET Rengjøringsprodukter - Matter - Datarenhold - Mikrofiber - Vaskeri -Feiemaskiner - Med mer
Nyeste utgave: Renholdsnytt 2/2023 I denne utgaven ser vi nærmere på at det arbeides for kompetanseheving på flere fronter, resirkulering av håndtørkepapir, muligheter for innleie, og mye mer. Tema denne gang er støvsugere.
Nyeste lederartikkel: Fint å være renholder «Hver eneste gang et statlig arbeidsmiljøorgan presenterer ny forskning på bransjen, konkluderes det med hvor fantastisk ille det er å jobbe som renholder.»