
Renholdskonferansen flyttes til februar 2024
Cleaning.no flytter sin konferanse fra 11.-12. oktober 2023 til 7.-8. februar 2024.
Det har tettet seg til med renholdskonferanser til høsten, og Cleaning.no har valgt å flytte sin konferanse til februar.
Konferansen & messen avholdes på samme sted som tidligere – i panoramaavdelingen på Ullevaal stadion i Oslo.
Konferansier blir Merethe Forfang, som til daglig leder renholdsavdelingen Fagrent i Tromsø kommune.
Du kan melde deg på allerede nå, mens detaljert program kommer etter hvert. Sjekk konferansens nettside:
https://www.renholdskonferansen.no/

Renholdsnytt kommer ut seks ganger i året, og er det eneste fagbladet i Norge som retter seg mot den profesjonelle renholdsbransjen.
For deg som ønsker en aktiv deltakelse innen ditt fag og i din bransje og å holde deg oppdatert, er fagbladet Renholdsnytt et uvurderlig tidsskrift.
Bestill abonnement
Vi sender ut gratis nyhetsbrev ukentlig.
Her kan du melde deg på