
Åpent for påmelding til årets sykehusseminar
For første gang siden 2019 kan også sykehusrenholderne samles til konferanse. Også denne gang med en god miks av faglige og mer humoristiske foredrag, utstilling og annet. 21-23/9 på Lillestrøm og åpent for alle.
Forum for Sykehusrenhold, som arrangerer seminaret, ønsker både tidligere og nye deltakere velkommen til tre interessante dager fullspekket med aktuelle temaer samt leverandørutstilling.
Deres «Seminar for sykehusrenhold» avholdes denne gang på Thon Hotel Arena på Lillestrøm onsdag 21. - fredag 23. september 2022.
Program og påmelding
Påmeldingsfrist er 14. august 2022, men meld deg gjerne på snarest.
Oppdatert 10/6-2022: Det har skjedd justeringer i programmet, slik at PDF-en vi publiserte 3. juni er under oppdatering. Program vil du etter hvert på FFS' Facebook-sider og på våre nettsider.
Påmelding gjøres via nettstedet til Proviso Event:
FFS skriver at det alltid har vært meget god oppslutning om Seminar for Sykehusrenhold. De regner derfor med ca. 200 deltakere, som i all hovedsak vil være renholdsledere på ulike nivåer fra ulike sykehus og institusjoner.
De understreker at alle alle er velkomne, også utenfor helsevesenet og i det private.
Smakebiter fra programmet
- Leverandørutstilling
- Fremtidens sykehus
- Fremtidens leverandør
- Speed-dating
- Festmiddag med underholdning
- Generalforsamling FFS
- Og mye mer
.
.

Renholdsnytt kommer ut seks ganger i året, og er det eneste fagbladet i Norge som retter seg mot den profesjonelle renholdsbransjen.
For deg som ønsker en aktiv deltakelse innen ditt fag og i din bransje og å holde deg oppdatert, er fagbladet Renholdsnytt et uvurderlig tidsskrift.
Bestill abonnement
Vi sender ut gratis nyhetsbrev ukentlig.
Her kan du melde deg på