16 studenter fra Viken og ytterligere 15 fra andre fylkes­kommuner i Norge er nå i gang med studiet «Grunn­leggende praktisk ledelse». Studiet kom i gang på kort varsel og studentene ble derfor rekruttert 'internt' denne gang. Neste kull starter høsten 2022, og da vil så vel offentlige som private aktører kunne delta.
16 studenter fra Viken og ytterligere 15 fra andre fylkes­kommuner i Norge er nå i gang med studiet «Grunn­leggende praktisk ledelse». Studiet kom i gang på kort varsel og studentene ble derfor rekruttert "internt" denne gang. Neste kull starter høsten 2022, og da vil så vel offentlige som private aktører kunne delta.

Endelig en videre­utdanning i ledelse

Fagskolen i Viken har i samarbeid med Renholds­seksjonen i Viken fylkes­kommune stablet på beina en leder­utdanning for renholdere og renholds­ledere.

Publisert


For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud:

TOTAL
(digitalt + papir)

1 år til kr 1070,-

Kort

TOTAL
(digitalt + papir)

1 år til kr 1070,-

Faktura

DIGITAL
(kun digitalt)

1 år til kr 870,-

Kort

DIGITAL
(kun digitalt)

1 år til kr 870,-

Faktura

Powered by Labrador CMS