Suksess på Haukeland
Se bildene: Renholderens dag ble feiret med suksess på Haukeland universitetssjukehus i Bergen.
Tekst: Trond Holm Johansen (red. av TEH):
Hospitaldrift Renhold hadde stor stand i Foajeen i Sentralblokken. Her viste vi ansatte og pasienter / pårørende omfanget av hva våre assistenter leverer av tjenester.
Gulvvaskemaskin, rengjøringsvogn med nettbrett, desinfeksjonsrobot og apparat for ATP-målinger var blant det som ble vist frem. Det var utdeling av flyers og mandariner, og man kunne teste hvor flink man var til å vaske hendene. Nilfisk AS stilte opp med gevinster til to quizer hvor man kunne teste sine renholdskunnskaper.
I tillegg til stand delte Fagforbundet ut kake til assistentene. Hyggelig var det også at adm. direktør Eivind Hansen kom innom standen og prøvekjørte gulvvaskemaskinen.
Renholdsnytt kommer ut seks ganger i året, og er det eneste fagbladet i Norge som retter seg mot den profesjonelle renholdsbransjen.
Bli kjent med papirutgaven her!

Vi sender ut gratis nyhetsbrev ukentlig.